Kawalerski Tomka A.

Bania u cygana ;)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-03-28 18:16:27

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 35.0

Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Siema młodzi wilcy! [dblpt]D

Ku mojej ogromnej radości mam zaszczyt i zarazem przyjemność być świadkiem na weselu Tomka i Agaty, jak również współorganizatorem pięknej, ostatniej nocy jeszcze wolnego jeźdźca. Współorganizatorem, gdyż bez Was wszystkich co do sztuki, szanowni uczestnicy, impreza ta nie miałaby najmniejszego sensu.

Z racji, że nie wszyscy mieliśmy okazję się poznać ja nazywam się Paweł Bosy.

Chciałbym zatem abyśmy wspólnie opracowali plan szaleńczego działania i przystąpili do ciężkich prac wykonawczych mniej (ale tych chyba jak na lekarstwo) jak i bardziej przyjemnych [dblpt])
Mam nadzieję, że forma tego forum przyspieszy nam wzajemne porozumienie i pozwoli w miarę szybko stworzyć coś nadzwyczajnego zabawowego [dblpt])

Chciałbym, jeżeli się ze mną zgodzicie aby Tomka kawalerski zaczął się wczesnym rankiem (bo przypuszczam, że na nasze atrakcje trzeba będzie gdzieś dojechać) a skończył.. no właśnie.. kiedyś tam [dblpt]D
mam nawet pomysł, co by porwał go patrol policji z jego własnego domu pod zarzutem machlojek finansowych w jego własnej firmie i dostarczył do naszego impro-wozu (a pewnie przy takiej liczbie osób nawet dwóch) - chociaż może jakiś większy bus by wynająć?

W każdym razie mam nadzieję pojawi się tutaj burza mózgów i wspólnie coś fajnego wymyślimy i oszacujemy koszty imprezy [dblpt])

Poniżej lista nas wszystkich przygotowana przez głównego zainteresowanego [sred])

Artur Stackiewicz
Konrad Szkudlarski
Dariusz Kulak
Dominik Repak
Adrian Kobusiński
Zygmunt Rychter
Marcin Mil
Michał Cichowlas
Przemek Ryll
Miłosz Igierski
Paweł Bosy

czyli suma summarum zussamen do kupki będzie nas 12-stu [dblpt])

bardzo Was zatem proszę o rejestrowanie się na forum (podawać czynne adresy e-mail bo tam wysyłane jest hasło!) i przywitanie się z resztą załogi [dblpt]D czekamy na pierwsze pomysły [dblpt]D

w razie potrzeby do mnie tel: 601 980 889 ELO!!

Offline

#2 2015-04-09 10:46:14

Michael
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-04
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 36.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Witam Głównego organizatora i pozostałych uczestników jedynej i (prawdopodobnie) niezapomnianej imprezy w historii życia Tomka A. z tej strony Michał! [dblpt])

Cóż, muszę przyznać, że zapowiedź przedmówcy mi się podoba i pomysł takiej "policji kawalerskiej" uzbrojonej w butelkę wiadomo z czym porywa Tomka i zostawia Agacie list z informacją gdzie może się znajdować i że nie musi Go szukać, bo kiedy sprawa nabierze trzeźwości to Tomek sam się znajdzie [sred]) bus jako impro-wóz też jest moim zdaniem dobrym pomysłem, a jeśli chodzi o samą sprawę kiedy wszystko ma się zacząć to dla mnie pora dnia nie stanowi - byle byśmy wcześnie nie skończyli [dblpt]) Nie wiem co o tym sądzą pozostali...?

Co do sugestii i planu to na ostatnim spotkaniu z Tomkiem powiedział jeszcze na trzeźwo, że chciałby żeby jednym z punktów były gokarty. Zastanawiał się też kiedy całość się odbędzie (to też warto uzgodnić, bo różne plany mogę wyjść w trakcie) i ile potrwa, ale rozumiem, że to ostatnie wyjdzie w praniu [sred])

Do Wrocławia mam trochę daleko zatem ciężko mi będzie czynnie uczestniczyć w przygotowaniach, ale postaram się pomóc na tyle żeby ten wieczór był w pewnym sensie oczywiście niezapomniany.

Pozdrowienia dla reszty załogi. Czekam na Wasze wpisy! [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Michael (2015-04-09 10:47:19)

Offline

#3 2015-04-28 13:45:38

przemek
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-28
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 31.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

cześć
jak dla mnie im bardziej szalony i niekonwencjonalny pomysł tym lepiej.
jeżeli chodzi o termin to mnie nie ma od 17 do 25 czerwca poza tym każdy inny ok.
Z doświadczenia wiem, że lepiej zacząć rano i niech się dzieje.
może jakiś spontaniczny wyjazd np nad morze na noc i z powrotem ?

Offline

#4 2015-04-29 23:55:48

artek
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-29
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 42.0.2311.90

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Witam

Dla mnie najbardziej optymalnie to 13 czerwca. Co do atrakcji to pomysł z Policją dobry - potem standardowa najebka wcześniej gokarty co by po pijaku nie jeździć i do boju niech sie dzieje co chce [dblpt]D

Podrawiam

Offline

#5 2015-04-30 18:22:12

Domin R
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-30
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 37.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Offline

#6 2015-05-06 12:15:14

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 37.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Elo, elo, elo!
Dominik, wielkie sorry, lista była tworzona przy odpowiedniej ilości %, gdy byliśmy przy końcówce jej tworzenia, ciężko "to" było nazwać listą i tak cud, że doczytałem się jakoś tych poprzekręcanych literek, a Ty nam się pod koniec imprezy zgiąłeś w pół, oczywiście na kartce [sred]) ale już już lista jest odpowiednia poprawiona [sred])

Z racji faktu, że zdecydowanej większości odpowiada 13 czerwiec, toteż oficjalnie dzień ten uznajemy za wiążący, mam nadzieję, że Ci, którym z pierwszego rzutu nie pasuje oraz Ci, od których nie mam informacji wygospodarują sobie trochę, no chociaż trochę [sred]) wolnego czasu [dblpt])

reszta info już niebawem! [dblpt])
pzdr

Offline

#7 2015-05-30 21:01:56

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Elo watacha!
Jutro, mam nadzieję do południa podeślę konkretne propozycje spędzenia tego wieczoru, mam nadzieję wszyscy się wypowiedzą i przystępujemy do konkretnego działania! [dblpt]) ;>

Offline

#8 2015-05-31 14:39:32

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

flaski01.jpg
flaski02.jpg

Przygotowania weselne pełną parą! [dblpt])
Jest i karpik w wannie jest i wojsko! [dblpt]D

Offline

#9 2015-05-31 16:26:45

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Dobra dobra moili mili, czas na konkrety ;>
poniżej z grubsza plan, który mam nadzieję wspólnie dogramy i zmodyfikujemy.
Jako, że idziemy w kierunku tym, że wieczór ten ma być przyjemnością a nie zakończyć się atakiem serca odrzucone zostały extremalne zadania jak skok ze spadochronem, bungee itp.

Tradycyjnie nie wiemy jaka będzie pogoda, więc dobrze by było mieć jakieś alternatywy [sred])

Zacznijmy najpierw od koszulek:
koncepcja wstępna jest taka:
koszulka.jpg

obrazek zostawiamy jaki jest, usuwamy imię, zminiamy napis na: ostatni podbój samotnego wilka, albo kraina wiecznych łowów.. inne propozycje?
z tyłu koszulki, jako że z przodu jest statek, a bardziej maszt z żaglem [dblpt]P dla Tomka robimy napis: kapitan podniebnej żeglugi, imię i data kawalerskiego, koszulka czerwona, a dla nas czarne koszulki z napisami z tyłu np. majtek okrętu Tomka (inne sugestie?), nasze imię i data kawalerskiego, jeszcze na żaglu z przodu dopisałbym napis: Gollob [sred])

Tutaj prośba do Adriana, który ogarnąłby temat, wstępnie deklarowana była kwota 25-30 zł / koszulkę

Tomka życzeniem było, abyśmy pośmigali razem na gokartach.. no niestety gokarty do najtańszych nie należą, ale no myślę fajnie byłoby jednak mu te gokarty zorganizować.
cena le mans stadion: 96zł / os / 35 min
cena le mans bielany: 84 zł / os / 35 min
o, właśnie patrzę, że w Siechnicach Małą Monzę już zamknęli [dblpt]P

a może park linowy na wyspie opatowickiej (uważam jest fajniejszy niż ten w adrenalina parku)
pojedynczy bilet 35 zl/os   pakiet 4+1 140 zł

potem był plan na sushi, tu też Adrian temat rozeznał i mamy takie opcje:
30 zł / os - wersja podstawowa do spróbowania kilka rodzajów
40 zł / os - wersja rozszerzona, całkiem bogata paleta różności (wersja proponowana)
50 zł / os - wersja na bogato, szał, podobno wychodzimy otyli i niemal nie wstajemy z podłogi [sred])

kto jest zrażony do sushi, albo nie próbował, warto, ja zbytnio nie przepadam, ale fajne jest na ciepło tatar z łososia w tempurze, pychota [dblpt])

alternatywą jest Wilkszyński Kredens - (www.kredenswilkszyn.pl
tu steki na bogato, cena prawdopodobnie między 50 a 60 zł / os, będę tam jeszcze popołudniu to się dopytam
(z uwagi na dalszą część programu wersja proponowana to było sushi, na delikatnie, by się nie przejeść)

pamiątką z kawalerskiego miałby być taki tir z przyczepką, Miłek znalazł coś takiego całkiem fajnego, chyba nawet drewnianego, z jednej strony byłyby nasze piękne skądinąd gęby zakapiorskie [sred]) a z drugiej strony nasze wspólne zdjęcie z kawalerskiego - Miłek pomóż proszę wstawić tu fotkę tego tira mniej więcej jakby to wyglądało.. generalnie tir ok 100 zł + zdjęcia w formie naklejek myślę ok 30 zł (mam nadzieję)

później był plan skoczyć do zagórza śląskiego z noclegiem, super miejscowa, bylem, widzialem, ale obiekt jest jeszcze w trakcie budowy/rozbudowy, a to co jest bedzie wynajete przez weselicho, takby to wygladalo:
zagorze01.jpg
zagorze02.jpg
zagorze03.jpg
zagorze04.jpg
zagorze05.jpg
zagorze06.jpg

później już się w zasadzie ugadałem na zabawę bliżej, w Miłocinie:
http://www.milocin.com.pl/
zajebiaszczy, ale tez caly wynajety na wesele [dblpt][slash]

to zaczęliśmy szukać dalej,
i tak to wypadało tak:

karczma rzym - wrocław, zadupie, żerniki i to pod sam koniec :
rzym01.jpg
rzym02.jpg
rzym03.jpg
rzym04.jpg
rzym05.jpg

tu sprawa wygląda tak, że do dyspozycji byłaby ta wiata, jeśli będzie pogoda to jest ok, cena pokoju 2-os 200 zł więc temat noclegu odpuszczony, pomysł jest, aby zrobić sobie własnego grilla, posiedzieć, pogadać, popić, tutaj grill musiałby być organizowany przez karczmę i cena z opowieści średnio dla 10os to jest 60-70 zł / osobę, w tym są karczki, kiełbaski i piwo (szczegóły już do dogadania bezpośrednio z szefową, z którą trzeba się extra umawiać) generalnie grill byłby do ok 23, podobno jak się dobrze zagada to moglibyśmy sobie tam jeszcze później posiedzieć.. i popić lub pójść dalej w tany na rynek [sred]) o imprezie ewentualnie w dalszej części

dobra dalej była żórawina:
zorawina01.jpg
zorawina02.jpg
zorawina03.jpg
zorawina04.jpg
zorawina05.jpg
zorawina06.jpg

tu grill można samemu, cena pokoju 160 zł 2-os, 260zł 4-os umożliwienie grila za darmoche

dalej ozorzyce, niestety mniej ciekawe, nie znam cen, bo było wesele, nie było z kim pogadać http://www.zajazdwiejski.com/
ozorzyce01.jpg
ozorzyce02.jpg
ozorzyce03.jpg
ozorzyce04.jpg

ostatnia opcja sa partynice, we wrocku wiec jeszcze duzo mozliwosci pozniej by bylo
jeżeli chodzi o partynice jest dostepny okragly domek, plus jest taki, ze jest miejsce plenerowe na zewnatrz jak bedzie pogoda, a takze wewnatrz, gdyby padalo, jest cos w rodzaju kuchni oraz podobno dwa pokoje w sumie z czterema lozkami, grila nie ma, takze mozliwosc zrobienia oczywiscie jest, tylko trzeba by miec swoj sprzet grillowy, prawdopodobnie cena wynajmu po ugadaniu wynioslaby ok 200 zl, balowac mozemy chyba w zasadzie do bialego rana badz sie zawinac i na rynek? ;>
partynice01.jpg
partynice02.jpg
partynice03.jpg
partynice04.jpg

ktoś ma jakiegoś większego grilla do podnajęcia? ;>
no i tu trzeba byłoby kupić jakiś karczek, kiełbachy, plastikowe sztućce, przyprawy, alkohol wg wyboru/gustu, węgiel itp
no chyba, że firma cateringowa, ale chyba za drogo by wyszlo, a my chlopy rece nozki mamy, ogarniemy, c'nie? [dblpt])

no i pytanie do Was co dalej/wczesniej?
po/przed sushi wieża piwna w spiżu? ma chyba 5l i średnio cena piwa jest ok 10 zł więc pewnie ze stówkę by kosztował,
później impreza na rynku?
mam koleżankę w acid club, więc moja ewentualna propozycja to właśnie tam, chyba bym się dogadał o darmową rezerwację miejscówki, oczywiście w grę wchodzi tam wtedy też wynajęcie panienki [dblpt]D haha ale opcję tą odrzucamy, choć ja wiem.. pokusa jest silna [sred])

prawdopodobnie też (będę wiedział w poniedziałek po południu) być może będę miał do dyspozycji busa 8-śmio osobowego, w razie czego koszta to paliwo, jeśli będzie potrzeba moglibyśmy go użyć do transportu gokarty-sushi-miejsce pozniej

dobra na chwile obecna prosilbym Was o:

pierwsze deklaracje uczestnictwa na dzien dzisiejszy czy wszystkim na dzis nic nie wypadlo tego 13-czerwca

potem odpowiedzi wg schematu:
godzina od ktorej bede dostepny we wroclawiu:
koszulki (jestem za/jestem przeciw)
pamiątka - tir (jestem za/jestem przeciw/ mam inne pomysły?)
gokarty (biorę udział / nie będzie mnie / bede na gokartach, ale nie bede bral udzialu)
park linowy (jesli wole park linowy niz gokarty)
sushi lub kredens (jezeli sushi to ktora wersja cenowa)
wieza piwna w spizu (pijemy, nie gadamy / uwazam, ze nie ma sensu, bo kupimy sobie na grila)
wieczor grillowy gdzies na swiezym powietrzu (jesli tak to w ktorym miejscu i z czy bez noclegu oraz oczywiscie, czy przygotowujemy grila we włąsnym zakresie)
wyjscie do miasta do klubu (czy acid club czy jakas alternatywa)

jakies pozostale opinie/sugestie?

po imprezie mam do dyspozycji 5 miejsc noclegowych, pozostalych chlopa ewentualnie trzeba byłoby położyć gdzieś na podłodze/kocach/materacach dmuchanych, ale byłoby na nie zapotrzebowanie, bo ja niestety nimi nie dysponuję..

czekam na Wasze obwieszczenia, bo chciałbym w miarę możliwości góra wtorek porezerwować wszystkie atrakcje [dblpt])

thanks for your cooperation [sred])

Offline

#10 2015-05-31 21:55:58

wujekdobrarada
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-29
Liczba postów: 2
Windows 8Opera 12.16

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Siema. W linku macie naszego "tira"
http://allegro.pl/drewniana-ciezarowka- … 42695.html
Na naczepie będą nasze wesołe gęby;)

Offline

#11 2015-05-31 22:28:11

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Dzięki wujas za wrzute [sred])
I co nikt nie ma odwagi zabrać głosu ;> daaaawać panowie, nie wstydzić się [dblpt]D

Offline

#12 2015-06-01 10:18:54

Michael
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-04
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 37.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Witam pozostałych uczestników dzikiej imprezy [sred])
na wstępie pokłony za przygotowania i pomysły dla świadka [sred])
odpowiadając konkretnie wg schematu:
mi 13.06. odpowiada jak najbardziej, a we wrocku mogę być około 10, ale jeśli trzeba jakoś wcześniej to też dam radę. oby tylko pogoda dopisała.
koszulki - jestem za
pamiątka - tir jestem za
gokarty biorę udział jak najbardziej
park linowy - bardziej gokarty ze względu na wysoką potrzebę w codziennym życiu posiadania sprawnych nóg i rąk [dblpt])
sushi lub kredens - obojętne
wieza piwna w spizu - może można to podciągnąć pod sushi lub kredens? [dblpt])
wieczor grillowy gdzies na swiezym powietrzu: jestem na TAK, miejsce karczma rzym - wrocław, zadupie lub żórawina ze wskazaniem na pierwszą opcję - jeśli będziemy mieli busa to do rynku się dojedzie się? Grill mógłby byś przygotowany ze strony karczmy, może da się wynegocjować jakiś rabacik? chociaż na pewno wyjdzie ekonomiczniej jeśli przygotujemy go sami więc tą opcję bym obstawił.
wyjscie do miasta do klubu - jestem na tak i może być acid, z resztą po tym co spożyjemy wcześniej pewnie będzie to obojętne [dblpt]D i tą pokusę dla oczu, o której świadku wspominałeś myślę, że można Tomkowi zafundować - podejrzewam, że nie będzie niezadowolony [sred])
w kwestii noclegu to będzie coś dla wszystkich wynajęte czy watacha wraca do domów swoimi ścieżkami?

Offline

#13 2015-06-01 12:45:38

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Dzięki Michał za pierwszy wpis! [dblpt])
nie ukrywam, że karczma też jest moim priorytetem [sred]) ale no jak najbardziej wszystko rozbija się o koszta, tak więc aby nikt nie był w miarę możliwości poszkodowany to musimy, tzn. chciałbym, abyśmy właśnie wspólnymi siłami rozpracowali od kwestii zarówno rozrywkowej jak i budżetowej [dblpt]) wersja zabawowa klubu acid, na chwilę obecną do wieczora jeszcze mamy rezerwację na pokój vipowski, gdzie można zamówić miłą osobę do wymachiwania czym tam jest [sred]) wstępnie się dowiadywałem u managerki z acidu, że koszt takiej imprezy waha się między 300 a 500 złote.
Sprawę zostawiam otwartą w takim razie [sred])
Kompania dodajcie swoje głosy do puli! [dblpt])

Offline

#14 2015-06-01 19:55:12

wujekdobrarada
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-29
Liczba postów: 2
Windows 8Opera 12.16

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Panowie ja dorzuce jeszcze jeden pomysł...:)
http://meteor-turystyka.pl/jezioronyski … ochow.html
.Cena 240-300zł mysle,że jest niska...;) Grilla/ognisko możemy zrobić sami...;)
Posiedziec do 16 we Wro a poźniej uderzyć tam i wrócic w niedziele... co wy na to??? Oczywiscie mozna znalezc inny domek..;) ten jest pokazowy:]
l

Offline

#15 2015-06-01 23:16:23

Zyguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-01
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 29.0.1795.60

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Witam,

Na wstępie chciałbym podziękować serdecznie organizatorowi za konto na forum [dblpt]) No i oczywiście za perfekcyjne przygotowanie się do ogarnięcia tematu. Panowie mamy tu przykład 100% zaangażowania świadka.

Na swoim przykładzie powiem, że chęci są tylko... no właśnie... budżet szczupły. W miarę możliwości będę chciał dostosować się do jak największej ilości propozycji ale ze względu na ograniczony budżet będę musiał z czegoś zrezygnować ponieważ tydzień później kolejne mam wesele [dblpt])

A więc do dzieła:
godzina od ktorej bede dostepny we Wroclawiu: po 12 godzinnej nocce, mogę byc na 11-12( jeśli sytuacja będzie tego wymagała mogę być szybciej- dostosuję się)
koszulki - obojętne
pamiątka - tir  - jestem za
gokarty czy park linowy - gokarty jak dla mnie aż takiego szału nie ma. Park linowy 2 godziny zabawy- chyba lepiej niż 30 minut gokartów.
sushi lub kredens - sushi odpada (nie mój klimat)
wieza piwna w spizu - ( uwazam, ze nie ma sensu, bo kupimy sobie na grila)
wieczor grillowy gdzies na swiezym powietrzu ? Jestem tego samego zdania co Michael. Mamy ręce, ogarniemy sami coś a za zaoszczędzone pieniądze alko [dblpt]) Miejsce jest dla mnie obojętne, nie muszą to być apartamenty i tak podejrzewam, że za długo tam nie posiedzimy a jeśli już to będę w takim stanie, że nie będę tego pamiętał.
wyjscie do miasta do klubu (czy acid club czy jakas alternatywa)- wyjście do klubu- OK! Mam znajomego w Cherry ale tam ponoć mają być drugie połówki (dziewczyny/żony) a jeśli ich by nie było może udałoby sie załatwić alkohol na preferencyjnych warunkach!

Jeśli chodzi o żywą atrakcję z licznymi atutami dla Tomka - TAAK. Nie muszę chyba tu nic dodawać

Pozdro świry!

Offline

#16 2015-06-02 12:16:55

artek
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-29
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Ja podobnie jak kolega powyżej tylko że w najbliższym czasie jeszcze 2 wesela i wyjazd na urlop [sred]) chyba że providenta odwiedze ;p
a ponadto sory za spóźnienie ale awaria neta była ...

Dobra do konkretów

Ze względów bezpieczeństwa i remontu autostrady i zaostrzonych przepisów za jazdę na podwójnym gazie we Wrocku bede 13.06 na godzine 10 - tak przyjezdza pociąg.

Koszulki - w sumie czemu nie, ALE (bardzo proszę o uwzględnienie prośby) zamiast napisu Gollob prosiłbym Hampel może [dblpt]D
Tir - OK
Gokarty Park linowy - w sumie to podobnie jak wyżej - napewno więcej czasu spędzimy na parku linowym tylko nie wiem jak kawaler do takich atrakcji podchodzi. Reasumujać wolał bym park linowy aczkolwiek jak wybierzecie gokarty to też wezmę udział chociażby na 10 minut [dblpt]D.
Sushi - OK, wersja proponowana - potem jemy grila wiec bedzie cos innego.
Grill na świeżym powietrzu - OK, miejsce proponuje takie zeby w razie co do miasta na szybko dojechać, partynice lub karczma żym i również myśle ze na tyle ogarnięci jesteśmy że sobie go sami zorganizujemy
Wyjście do miasta do klubu - jak najbardziej OK pójde za tłumem [dblpt]D

I jeszcze pytanie o nocleg - koc moge sobie przywieźć prosiłbym tylko o jakieś ciepłe miejsce gdzie na głowe nie kapie - bo powrotny pociag dopiero w niedziele o 17 [dblpt]D


Pozdrawiam

Offline

#17 2015-06-02 17:25:41

Konrad
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-02
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Witam Panowie,

Trochę jestem w tyle z tym co tu sie dzieje, nie powiem [dblpt]). Jako że w gruncie rzeczy pasują mi wszystkie atrakcje zaproponowane przez orgranizatora (szacun Paweł:), pełne zaangażowanie - nie ma lipy) to na wszystko sie zgadzam! [dblpt]P. Zgodze sie także z przedmówcami - pomysłów sporo, ale pieniądze to druga kwestia. Jak to mówią - sky is the limit.
Jeśli chodzi o mnie to:

1. Jestem dostepny cały dzień (btw, moge pomóc w razie czego)
2/3. Oba pomysły super, natomiast z pewnej perspektywy koszulka = pamiątka. Jesli chodzi o zdjęcia, to będzie ich sporo [dblpt]P
4. Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie gokarty.
5. Dla mnie sushi odpada - z dwóch powodów, 1. nie mój klimat, 2. po sushi jestem tak zapchany (to przez ten ryż), ze karkówka i kiełbasy z grilla które tak kocham nie zmieszczą się do żołądka [dblpt])
6. Spiż zawsze spoko - browar zawsze spoko.
7. Wieczór grillowy na powietrzu uważam najbardziej zajebistym pomysłem, który też mega przypadkie Tomkowi do gustu. Miejsce obojętnie, zależne czy opcja 8 wejdzie w życie.
8. Klub - może być, ale generalnie jestem także za pomysłem imprezy z noclegiem [dblpt])
Może być już cieżko na tym grillu zeby jechac jakies 20 km do miasta [dblpt])


Pozdrawiam!

Offline

#18 2015-06-04 21:22:39

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Dzięki dzięki piękne za słowa wsparcia [sred])
jutro jeszcze do wszystkich podzwonie, podpytam detale i rezerwuje miejsca [dblpt])
koszty też jutro i wszystko będzie jutro [sred]) myślę, że nie będzie źle i będziemy się świetnie bawić [dblpt])
będę miał jeszcze prośbę, ale zdradze się z nią jutro [dblpt])
do usłychu! [dblpt])

Offline

#19 2015-06-05 23:01:06

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Siema siema siema!!!!!
koniec pierdzielenia czas na fakty, a fakty jak to w telewizji publicznej, są do d*** [dblpt]P

księgowy mówi tak :

LICZĘ, ŻE W KOSZTACH BĘDZIE PARTYCYPOWAĆ 8 OSÓB, BO NIE WSZYSCY POTWIERDZILI SWOJĄ OBECNOŚĆ!!!

gokarty: 10 min -32 zł, 22min - 64 zł, 35 min - 96 zł (+ 12 zł za Tomka /os)
sushi - wersja minimalistyczna (najemy się grillem) - 30 zł /os + 4 zł za Tomka
partynice (wynajęcie domku) - 150 zł za całość (może będzie 100) = 19 zł/os
mięso na grilla + procenty (zakładamy karczek, kiełbaskę, colę, 2 flachy whiskey, 4 flachy wódżitsu, sztućce, wungiel itp) = 400 zł = 50zł/os
klub acid = 200 zł panienka + 200 zł do wydania na barze = 400 zł = 50 zł/os
tir = 135 zł/całość = 17zł /osobę (zdjęcia potem wywołam na swój koszt)
koszulki = 30 zł / os + 4 zł za Tomka

suma summarum: jak ktoś preferuje 10 min na gokartach to wychodzi 250 zł
jak opcja full rarytas: 310 złote na łepka [dblpt]P

jak ktoś wnosi ewentualne uwagi, ma na to czas przez weekend, w poniedziałek doklepuję terminy, do wtorku czekam na potwierdzenie uczestnictwa w postaci wpłaty na konto (ewentualnie potwierdzenie z banku na maila)

nr konta:
94 1050 1575 1000 0022 6672 7615
tytuł: kawalerski [dblpt]) bo qźwa co innego? [dblpt]P

Wiadomość dodana po 14 h 20 min 29 s:
EDIT #1:
oczywiście za wszystkie zakupy i płatności tam, gdzie będą dawać paragon, wszystkie koszta itp będę zbierał i będą do wglądu, co by nikt nie miał szansy i odwagi poczuć się choćby w najmniejszym stopniu oszukany [sred])

EDIT #2:
rozumiem, że kwota nie dla wszystkich może być atrakcyjna, ale ściągnąć i zebrać informacje od wszystkich w dobrym terminie okazało się fizycznie niewykonalne, stąd grafik został dopracowany jak na załączeniu powyżej, na chwilę obecną, jeśli dla kogoś kwota jest zbyt wygórowana, a w dalszym ciągu ma chęci wziąć udział w zabawie ma do wyboru np. zrezygnować z gokartów lub sushi, ale brać czynny udział w wydarzeniach lub zrezygnować z pierwszej części spotkań i widzimy się wtedy np. na grillu lub na imprezie w rynku

EDIT #3:
oczywiście kwoty np. za grilla lub kwota do wydania na barze są szacunkowe, toteż jeśli zostaną niewykorzystane fundusze zostaną zwrócone wszystkim proporcjonalnie

EDIT #4:
brak informacji najpóźniej do poniedziałku rano skutkować będzie niestety brakiem potwierdzenia chęci uczestnictwa (muszę porezerwować miejsca i zamówić koszulki!!)

czekam na Wasze wpisy / telefony / maile / smsy / może być nawet fax, depesza czy list, byle przed poniedziałkiem, godz. 10 !!
elo!

Offline

#20 2015-06-08 12:25:20

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

EDIT #5:

opcje zabawowe

wersja bez gokartów: 216 zł
10 min gokartów: 250 zł
22 min gokartów: 280 zł
35 min gokartów: 312 zł

Offline

#21 2015-06-10 12:56:11

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Siema siema,
nie obyło się bez zmian organizacyjnych na "za pięć dwunasta" [dblpt][slash]

koszulki będą ale z innej drukarni, zapłaciłem za nie 498,15 zł (podatek odliczę, bo wziąłem do siebie na firmę, tj. wychodzi 45 zł/koszulkę netto, czyli dokładam za każdego po 15 zł)

mają wyglądać tak:
koszulkibf.jpg

dobra jedziemy dalej..

nie będzie domku okrągłego na partynicach.. [dblpt][slash]

ale ale będzie zajebistrze miejesce i.. także na partynicach [sred])

będzie to miasteczko western city, świetna miejscówka [dblpt]) zdjęcia poniżej :

party1.jpg
party2.jpg

z okazji tak fajnego miejsca prosiłbym wszystkich o przygotowanie może jakiś zadań/atrakcji/zabaw czegoś śmiesznego do robienia tam, może szukanie jakiś skarbów wg wskazówek?

niestety zmienia się także klub, zajebisty klub acid zamyka się w przeciągu 2-3 dni, wszystkie imprezy z soboty zostały odwołane, nawet poopłacani DJ-e, którzy mieli tego wieczoru nakręcać imprezę..

awaryjnie zorganizowany został klub: szklana ćma: https://pl-pl.facebook.com/pages/Szklan … 5632374175

wpłaciłem 180 zł za miejsca i wejściówka 5 zł / łebka,  minus jest tego taki, że musimy się tam zjawić do 23, chcieli do 22 ale żydowskim targiem się udało wytargować dłużej [dblpt])



dobra z grubsza plan jest taki:

o 15.45 mamy GOKARTY -> musimy się stawić tam na 15.30 najpóźniej (kto ma niech weźmie swoją kominiarkę)
po gokartach jedziemy na sushi (czyli będziemy tam przed 17)
po sushi jedziemy do western city na partynice - gril, najebka, zabawy, hulańce itp, wezmę radyjko, może szału nie będzie ale coś będzie terkotać, mp3 mile widziane (tylko na płycie lub z wejściem słuchawkowym jack [sred]))
potem pojedziemy do szklanej ćmy

mamy darmowe wejście do sogo, temat już ustalony i czy idziemy tam i Tomek będzie miał lap dance, albo streaptese dla wszystkich? Próbuję zorganizować opcję 2 ale zobaczymy jak to będzie kosztowo wychodziło .. Na opcję 2 się pewnie każdy zgodzi, pytanie, jeśli opcja 2 będzie za droga, co z opcją 1? ;> niestety szklana ćma nie ma pokoju vipowskiego zamykanego i nie ma możliwości ściągnąć panienki tam [dblpt][slash]

em dobra,
moja propozycja jest taka, że spotykamy się w sobotę u mnie o 12 (kto chce samochodem może u mnie auto spokojnie zostawić adres: ul. Bąka 12, są to Marszowice, teren obok Leśnicy (główniejsza ulica to Marszowicka).
Ci, którzy będą jechać autobusem/tramwajem niech dojadą do Leśnicy koło kościoła (tramwajem się jedzie do pętli, autobusem huj wie [dblpt]P ale chyba też do pętli - jak się idzie w stronę wylotu z miasta, 50m po prawej stronie jest zameczek, za nim żabka a za nią uliczka rozkopana w prawo, tu skręcamy i po 50m jest kościoł, telefon do mnie, ja podjadę zgarnę [dblpt])
pozostała część ekipy, którzy a) nie chcą tak wcześnie się spotykać b) nie chcą dojeżdżać kawałek do Leśnicy c) wszystkie pozostałe powody .. spotykamy się na Gokartach.. lub sushi.. lub Partynicach (w zależności od tego kto jak się deklarował wcześniej)

z Adrianem zabieramy towarzycho na gokarty i aż do partynic (tam auta będą stacjonować min, do niedzieli [dblpt]P)

dobra pytanie ile osób zostaje u mnie później na nocke? ;>
pewnikiem będą: Arturos, Miłkos, oczywiście Tomkos, ja też będe [dblpt]P any others?

ajo ajo, pomóżcie proszę z tymi zabawami w western city, bo ja już żem trochę zarżnięty [dblpt]P

Offline

#22 2015-06-11 12:35:56

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

oki som one som, koszulki, wczoraj odebrane, świeżo rozpakowane [dblpt])

kosz1.jpg
kosz2.jpg
kosz3.jpg
kosz4.jpg

ciufcia też już jest, przyjechała do biura, ale nie zdążyłem jej wczoraj odebrać [dblpt]P

Wiadomość dodana po 04 min 57 s:
jeśli chodzi o strój obowiązujący to:

wszystko zależy od tego, co będziemy robić w western city, pogoda Miłosz mówił ma dopisywać, nawet bardzo.
tam jest z grubsza trawa i piach, więc raczej spodnie/buty bardziej sportowo-wygodne, tym bardziej, że wcześniej będą gokarty, ewentualnie na wyjście do klubu po grillu można w siatkę wziąć sobie jakiś elegantszy zestaw coś typu a'la pikolak i jakieś jeansy itp.
koszulki oczywiście przez cały czas trwania kawalerskiego mamy takie same [dblpt])

Wiadomość dodana po 08 min 42 s:
planowałem jutro pojechać zostawić rzeczy w western city, jakieś tam grille napoje i inne takie, niestety jest tam impreza gdzies od 16 do pi razy drzwi 20 i dopiero po 20 będzie można się tam zaklimatyzować, jakaś firma catheringowa ma pozabierać grile, które tam stały i swoje lodówki (ponoć ich wyposażenie) i nie wiem do końca co tam zostanie, także będę tak czy inaczej jutro tam jechał (koło 20) ogarnąć sytuację, przygotować może jakoś troche, obczaić i przygotować grilla i takie organizacyjne rzeczy, czy ktoś miałby ochotę zabrać się ze mną? ;>

Offline

#23 2015-06-11 13:11:13

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

ula laaaa monster make's my body boogie [sred])

flacha1.jpg


who else want's to play with me? who will you choose? ;>

flacha2.jpg

Offline

#24 2015-06-19 19:57:30

Kiler
Administrator
Dołączył: 2015-03-28
Liczba postów: 14
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Ostatnie wolne chwile Tomka.. :>

Siema siema,

słuchajcie poniżej rozliczenie kawalerskiego:

Budżet wpłacony (łącznie ze mną): 2096 zł

Wydatki:
Tir: 134
Koszulki 498 – 23% = 405
Klub: 180
Gokarty 544
Sushi: 300
Grill: 376 + 71+115+23
Taksia powrotna: 90
Partynice: 100

suma: 2338

2338 - 2096 - 34 (Michał gokarty) = 208 / 8 = 26 złote na łebka

milo by bylo, jakbyscie wrzucili jeszcze te kilka groszy na konto, a jesli nie trudno - ja bede najwyzej w plecy

chwilowo jestem mega wyrębany, ale w przyszłym tygodniu zajmę się naklejkami na tira i będzie się trzeba chyba umówić na przekazanie (kolejna biba?) [dblpt])

co fajnie by było:
co bym dostał od Was zdjęcie z głupią miną najlepiej na białym tle, jakaś biała ściana czy cuś, z jednej strony będą te miny z naszymi gębami, z drugiej wybiorę jakieś zdjęcie z kawalerskiego.

mail do wysyłania zdjęć: bosy.pawel@gmail.com

poza tym zgłaszać się kto zostawił koszulki (są dwie) i jedna para spodni jeansowych [dblpt]D

yo!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kalwenia - alwaystoomuchcalories - surviicraft - noliveanime - efef